Kamu Haber, İşçi Haberleri, Memur, Memurlar, İlan, Öğretmen,Sağlık Personeli ve Asker, Polis, KPSS,Son Dakika Haber
HV
30 KASIM Çarşamba 23:01

Bugün kimin maçı var 3 Eylül 2022 Cumartesi ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte günün maç programı

Bugün kimin maçı var 3 Eylül 2022 Cumartesi ? sorusu futbol tutkunlarının cevabını en çok araştırdığı sorular arasında yer alıyor. Merak edenler için Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtları ve 3 Eylül 2022 Cumartesi maç programı haberimizde...

SPOR
Giriş Tarihi : 03-09-2022 13:58
Bugün kimin maçı var 3 Eylül 2022 Cumartesi ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte günün maç programı

Dünyadaki en çok sevilen ve ilgi gören spor dallarından biri olan futbol maçları 7'den 70'e herkesin odağında yer alıyor. Bu kapsamda liglerin ve Avrupa kupaları maçlarının başlamasıyla birlikte futbolseverler, günlük olarak maçların hangi kanalda ve saatte oynanacağını araştırıyor. Bizler de merak edenler için Bugün kimin maçı var 3 Eylül 2022 Cumartesi Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularına haberimizde yanıt verdik. İşte 3 Eylül 2022 Cumartesi maç programı...

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR 3 EYLÜL 2022 CUMARTESİ? SÜPER LİGDE HANGİ MAÇLAR VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA? İŞTE GÜNÜN MAÇLARI

3 Eylül 2022 Cumartesi gününde oynanacak olan maçların saat ve kanal bilgileri şöyle:

12:00
Kashima Antlers - Urawa
Japonya J.League

Bilyoner TV

12:00
Albirex Niigata - Oita
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

12:00
Chiba - V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

12:30
Hiroshima - Shimizu S Pulse
Japonya J.League

Bilyoner TV

12:30
Iwata - Kashiwa Reysol
Japonya J.League

Bilyoner TV

12:30
Ryukyu - Blaublitz
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00
Avispa Fukuoka - Nagoya
Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00
Gamba Osaka - Sagan Tosu
Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00
Kyoto - Vissel Kobe
Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00
Shonan Bellmar - Kawasaki Frontale
Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00
Tokyo - Yokohama Marinos
Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00
Kanazawa - Verdy
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00
Renofa Yamaguchi - Yokohama FC
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00
Tokushima - Kofu
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00
Vegalta Sendai - Mito
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00
Yamagata - Grulla Morioka
Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00
Gimcheon Sangmu - Jeonbuk
Güney Kore K-League

Bilyoner TV

14:00
Greuther Fürth - St.Pauli
Almanya Bundesliga 2

Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV

14:00
Paderborn - Magdeburg
Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:00
Jahn Regensburg - Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2

Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30
Everton - Liverpool
İngiltere Premier Lig

Bein Sports 3

14:30
Celtic - Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig

S Sport Plus, Bilyoner TV

14:30
Isloch Minsk - Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

15:00
Mallorca - Girona
İspanya La Liga

Bilyoner TV

15:00
Shamakhi - Turan
Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

15:00
Ascoli - Cittadella
İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00
Bari - Spal
İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00
Brescia - Perugia
İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00
Frosinone - Como
İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00
Reggina - Palermo
İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00
Ternana - Cosenza
İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00
Venezia - Benevento
İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00
Alaves - Las Palmas
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

15:00
Dynamo Dresden - Borussia Dortmund 2
Almanya Bundesliga 3

Almanya FF Youtube

15:45
Türkiye - Almanya
FIFA Kadınlar Dünya Kupası Elemeleri

Sportstv

16:00
Fiorentina - Juventus
İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

16:00
Östersunds - Vasteraas
İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00
Paris FC - Bordeaux
Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

16:00
Stal Mielec - Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:30
Bochum - Werder Bremen
Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30
B.Leverkusen - Freiburg
Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30
Stuttgart - Schalke 04
Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

16:30
Union Berlin - Bayern Münih
Almanya Bundesliga

Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:30
Wolfsburg - Köln
Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

16:30
Tuzlaspor - BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:30
FC Vitebsk - Belshina
Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

16:30
Burton Albion - Montevideo City
Uruguay Premier Ligi

Bilyoner TV

17:00
Bodrumspor - Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig

TRT Avaz, Bein Sports 2

17:00
Akhisarspor - Arguvan Bld.
TFF 3. Lig

Yayın yok

17:00
Brentford - Leeds United
İngiltere Premier Lig

Bein Sports beIN Connect

17:00
Newcastle - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig

Bein Sports beIN Connect

17:00
Nottingham Forest - Bournemouth
İngiltere Premier Lig

Bein Sports beIN Connect

17:00
Tottenham - Fulham
İngiltere Premier Lig

Bein Sports 3

17:00
Wolverhampton - Southampton
İngiltere Premier Lig

Bein Sports beIN Connect

17:00
Chelsea - West Ham
İngiltere Premier Lig

Bein Sports Max 2

17:00
Hibernian - Kilmarnock
İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
Livingston - Hearts
İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
Motherwell - Dundee United
İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
Ross Country - Aberdeen
İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
St.Johnstone - St.Mirren
İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
Genk - St.Truiden
Belçika Pro League

Bilyoner TV

17:00
KuPS - Ilves
Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00
SJK - VPS
Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00
Novorizontino - CSA
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

17:00
Asane - Brann
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

17:00
Blackburn Rovers - Bristol City
İngiltere Championship

Yayın yok

17:00
Club Brugge U23 - Beerschot
Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

17:00
Ceske Budejovice - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Slovan Liberec - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Teplice - Jablonec
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Narva - Tammeka
Estonya Premium Liga

Soccernet Youtube

17:15
Real Madrid - Real Betis
İspanya La Liga

S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

17:15
Genoa - Parma
İtalya Serie B

Bilyoner TV

17:15
Villarreal B - Mirandes
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

17:30
Ajax - Cambuur
Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

17:45
Lamia - Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

18:00
Auxerre - Marsilya
Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

18:00
Orgryte - Landskrona
İsveç Superettan

Bilyoner TV

18:00
Austria Vienna - Aus Lustenau
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00
Salzburg - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00
Sturm Graz - Hartberg
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:30
Maribor - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:30
Zhodino - Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

18:30
Lechia Gdansk - Warta
Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

19:00
Milan - Inter
İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

19:00
UTA Arad - Chindia Targoviste
Romanya Liga 1

Bilyoner TV

19:00
Banska Bystrica - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00
Dunajska Streda - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00
Mikulas - Skalica
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00
Zlate Moravce - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00
Olympiakos - Ionikos
Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00
Bodo Glimt - Molde
Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00
Sion - Basel
İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00
FC Aarau - FC Will
İsviçre Challenge Ligi

Bilyoner TV

19:00
Lausanne Ouchy - Neuchatel Xamax
İsviçre Challenge Ligi

Bilyoner TV

19:15
Sivasspor - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

19:15
M.Başakşehir - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:15
KAS Eupen - Kortrijk
Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:15
Mechelen - Seraing
Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:30
E.Frankfurt - Leipzig
Almanya Bundesliga

Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV

19:30
Real Sociedad - Atletico Madrid
İspanya La Liga

S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

19:30
Aston Villa - Manchester City
İngiltere Premier Lig

Bein Sports 3

19:30
Neftçi Bakü - Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

19:30
Vejle - Koge
Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

19:30
Ponferradina - Sporting Gijon
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

19:30
Kalju - Paide
Estonya Premium Liga

Soccernet Youtube

19:45
Twente - PSV
Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

19:55
Varazdin - ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

20:00
Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

20:00
Lyon - Angers
Fransa Ligue 1

Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

20:00
Sparta Prag - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:30
Panathinaikos - Levadiakos
Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

21:00
Sparta Rotterdam - Volendam
Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00
Municipal - Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

21:00
Amstetten - BW Linz
Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:00
Rapid Wien 2 - Dornbirn
Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:00
Sturm Graz - Austria II
Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:00
Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa
Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

21:00
Lierse - Deinze
Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

21:30
Hamburg - Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2

Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

21:30
FC Zurich - Lugano
İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

21:30
Danubio - Liverpool Monterrey
Uruguay Premier Ligi

Bilyoner TV

21:45
Lazio - Napoli
İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

21:45
Fenerbahçe - Kayserispor
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

21:45
Giresunspor - Konyaspor
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

21:45
Standard Liege - Oostende
Belçika Pro League

Bilyoner TV

21:45
Voluntari - Rapid Bükreş
Romanya Liga 1

Bilyoner TV

21:45
Sligo Rovers - Drogheda
İrlanda Premier Ligi

Bilyoner TV

22:00
Sevilla - Barcelona
İspanya La Liga

S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

22:00
Nantes - PSG
Fransa Ligue 1

Bein Sports 4, Bilyoner TV

22:00
G.A. Eagles - Feyenoord
Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

22:00
Tenerife - Racing Santander
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

22:05
Osijek - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

22:30
Gil Vicente - Porto
Portekiz Liga NOS

S Sport Plus, Bilyoner TV

22:30
Minnesota United - FC Dallas
MLS

Bilyoner TV

22:30
Brusque - Vasco Da Gama
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:30
CRB - Sport Recife
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:30
Guarani - Sampaio Correa
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:30
Juventude - Avai
Brezilya Serie A

Bilyoner TV

23:30
Cienciano - Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

ADMİNADMİN

YORUMLAR