Kamu Haber, İşçi Haberleri, Memur, Memurlar, İlan, Öğretmen,Sağlık Personeli ve Asker, Polis, KPSS,Son Dakika Haber
HV
01 ARALIK Perşembe 00:49

Evde bakım maaşı yatan iller 5 Eylül 2022! Pazartesi evde bakım yardımı paraları yattı mı?

Evde bakım maaşı yatan iller listesi 5 Eylül 2022 tarihli olarak kesinlik kazandı. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen evde bakım parası yardımı alan vatandaşlar bu konuya önem vermektedir. Peki, 5 Eylül Pazartesi evde yardım paraları hesaplara yattı mı?

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 05-09-2022 00:33
Evde bakım maaşı yatan iller 5 Eylül 2022! Pazartesi evde bakım yardımı paraları yattı mı?

Evde bakım maaşı yatan iller listesi 5 Eylül 2022 tarihinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından belirlendi. Son olarak 2022 yılının Ocak ayında zam yapılan bu ödemelerden yararlanan vatandaşlar 5 Eylül Pazartesi evde yardım paraları yatan iller listesini sorgulamaktadır.

5 Eylül Evde Bakım Maaşı Yattı Mı?

Evde bakım maaşı her ayın 15'i ile 30'u arasında hesaplara yatmaktadır. 205 Eylül ayına dair ödemeler başladığında, hangi illere yattığını gösteren güncel liste haberimizin içeriğinde olacaktır. Bu bağlamda; evde bakım yardımı kişi başına ödenecek yardım miktarı 3.302 TL’ye yükselmiştir.

Evde Bakım Maaşı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Evde bakım aylığı ödemelerinin hesabınıza yatıp yatmadığını e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. TC kimlik numaranız ile e-Devlet şifrenizi kullanarak giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna "Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama" yazan yere tıklayabilirsiniz.

SMS ile Sorgulama Nasıl Yapılır?

Maaşlarını Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile alanlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne BAKIYE yazıp, 4747'e sms atarak sorgulayabilirsiniz.

Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi 5 Eylül

Listeler henüz açıklanmamıştır.

ADMİNADMİN

YORUMLAR