GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-06-2022 12:29   Güncelleme : 02-06-2022 12:29

Kocaeli Üniversitesi 110 sözleşmeli personel alacak!

Kocaeli üniversitesi hastanesi tarafından açıklanmış olan son dakika kamu alımları ile birlikte hastane birimlerinde çalıştırılmak için memur, işçi, güvenlik, sağlık personeli ve şoför alımı olmak üzere 100 personel alımı yapılacaktır.

Kocaeli Üniversitesi 110 sözleşmeli personel alacak!

Kocaeli üniversitesi tıp fakültesi hastanesi tarafından açıklanan güncel kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte, üniversite hastanesi içinde farklı kadrolarda görev verilmek amacı ile memur, işçi, güvenlik, sağlık personeli ve şoför alımı olmak üzere 110 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kocaeli Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Kadro Dağılımı!

1 Biolog alımı

16 hemşire alımı

14 Sağlık teknikeri alımı

2 Diğer sağlık personeli alımı

15 Memur alımı

28 Temizlik personeli alımı

1 Metal teknolojisi teknikeri alımı

2 Şoför alımı

31 Güvenlik görevlisi alımı

Kocaeli Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları!

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için adayların son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması ve Valilik tarafından düzenlenen son başvuru tarihi itibariyle en az 6 ay geçerlilik süresi olan özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmekte.

Şoför alımı için kişilerin Karayolları Trafik Yönetmeliğine göre en az yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olması gerekiyor.

Metal teknolojisi teknikeri alımı için iş başvurusu yapacakların Ortaöğretim Kurumlarının Metal Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Makine Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun olması, 35 yaşından büyük olmaması ve Kalorifer Ateşçiliği Sertifikası Sahibi Olması gerekmekte.

Temizlik personeli alımı için başvuru yapmak isteyenlerin Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmaması ve 35 yaşından büyük olmamaları gerekmekte.

Hemen aşağıda bulunan fotoğraf yayınlanmış olan başvuru kılavuzundan alınmış bir belgedir. Lütfen inceleyiniz. Haberin en aşağısında başvuru kılavuzunun linki bulunmaktadır.

Memur alımı için tüm başvuru yapacak adayların Önlisans mezunu olmak. Bilgisayar İşletmenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi kurs bitirme belgelerine sahip olması gerekmekte.

Biolog alımı için kişilerin Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji Bilimleri ve Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji, Moleküler Biyoteknoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji lisans programlarının birinden mezun olmak.

Hemşire alımı için Hemşirelik lisans programından veya Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünden mezun olmak.

Sağlık teknikeri alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans, Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans, Ortaöğretim Kurumlarının Tıbbi Laboratuvar Alanı - Tıbbi Laboratuvar Teknisyenliği ve Ortaöğretim Kurumlarının Anestezi ve Reanimasyon Alanı-Anestezi Teknisyenliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başvuru Tarihi Ve Bilgileri!

Hastane personel alımı için son başvuru tarihi 15 Haziran 2022 olarak açıklandı. İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin kurumun kocaeli.edu.tr sitesi üzerinden online işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru kılavuzu